Oferta

Stoły warsztatowe

Stoły warsztatowe to, jak sama nazwa wskazuje, niezbędne wyposażenie każdego warsztatu. Ale nie tylko – to także nieodzowny element wszelkich punktów serwisowych, stolarni, pracowni montażowych i wszelkich innych zakładów produkcyjnych.  Dobrze sprawdzają się także przy drobnych pracach: pakowaniu, kreśleniu, projektowaniu lub dokonywaniu pomiarów.
Stoły warsztatowe
Oferowane przez nas stoły warsztatowe to przede wszystkim wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, duża wytrzymałość, a także solidna konstrukcja. Pozwala to na wykonywanie niemalże wszystkiego rodzaju prac oraz bezpieczne przechowywanie narzędzi. Dzięki temu zyskujemy powierzchnię roboczą o bardzo szerokim wachlarzu zastosowań.

Nasze stoły warsztatowe to:
 

  • duże rozmiary, które pozwalają stworzyć komfortowe miejsce pracy – nasze flagowe wymiary stołów to 1600x685x840 oraz 2100x685x840 mm (szerokość x głębokość x wysokość)
  • duża nośność blatu – wykonany jest z litego drewna bukowego, przez co gwarantuje aż 500 kg nośności
  • mocna konstrukcja wykonana z kształtowników
  • wygodne szuflady – centralnie zamykane, zamontowane na prowadnicach teleskopowych wysuwane na 90% głębokości i mające do 40 kg nośności
  • konstrukcja stołu i szafki malowane proszkowo
  • Mogą one zostać wyposażone w dowolne uzbrojenie: panele oświetleniowe, gniazdka przyłączeniowe, czy uchwyty narzędziowe i haki

Zamawiane stoły warsztatowe można dowolnie skonfigurować, zarówno jeśli chodzi o wielkość, jak i dobór szafek oraz szuflad przystosowanych do przechowywania konkretnych narzędzi i innego oprzyrządowania. Spośród przedstawionych poniżej stołów i szafek mogą państwo dobrać:

a) dla stołu podstawowego 1600 – 1, 2 lub 3 szafki
b) dla stołu podstawowego 2100 – 1, 2, 3 lub 4 szafki

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą stołów oraz pozostałych mebli warsztatowych, które można łączyć w moduły i stworzyć optymalne stanowisko pracy. Czas realizacji dla kolorów standardowych wynosi 7 dni – wszystkie modele w tych kolorach dostępne są na magazynie.


KOLORY

Kolory standardowe

Dla konstrukcji stołów, korpusów szafek i wózków

Dla frontów drzwi i szuflad w szafkach i wózkach

Na zamówienie dostępne w standardzie są także kolory:

Dla konstrukcji stołów, korpusów szafek i wózków

 Dla frontów drzwi i szuflad w szafkach i wózkach

Pozostałe kolory na zapytanie.

Przykładowe konfiguracje:
Stół warsztatowy M-ST 1602
Stół podstawowy + szafka M-ST A
Stół podstawowy M-ST 1601
+ szafka M-ST A
+ szafka M-ST B
Stół podstawowy M-ST 1601
+ szafka M-ST A
+ szafka M-ST B
+ szafka M-ST C
Stół warsztatowy M-ST 2117
Stół podstawowy M-ST 2101 + szafka M-ST A,B,C,D
Stół podstawowy M-ST 2101
+ szafka M-ST A
+ szafka M-ST C
+ szafka M-ST D
+ szafka M-ST D

 

 

Stół podstawowy M-ST 1601
+ szafka M-ST D
+ szafka M-ST D
+ szafka M-ST D

Stół warsztatowy M-ST 1620
Stoł podstawowy M-ST 1601 + 2 x szafka M-ST D + M-ST B

 


Stół warsztatowy M-ST 1602

Stół warsztatowy M-ST 1602

Zobacz promocje

Stół warsztatowy na miarę potrzeb

Wiemy, że aby móc wykonywać swoją pracę bez przeszkód, niezbędne jest komfortowe miejsce pracy. Mogą je Państwo stworzyć z wykorzystaniem naszych stołów warsztatowych, które spersonalizujemy dla Państwa zgodnie z Państwa potrzebami i preferencjami. Mogą wybierać Państwo z dostępnych rozmiarów blatów, dopasowując przestrzeń roboczą do wykonywanej przez Państwo działalności. W dalszej kolejności poprosimy o wybór ewentualnych szafek oraz szuflad, które przydadzą się do przechowywania narzędzi wykorzystywanych w codziennej pracy. Na życzenie zamontujemy dodatkowe haczyki do przechowywania czy profesjonalne panele oświetleniowe umożliwiające komfortową pracę o każdej porze. Stoły warsztatowe można z powodzeniem łączyć z pozostałymi meblami warsztatowymi z naszej oferty. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jesteśmy przekonani, że sprostamy Państwa potrzebom, nawet jeśli szukają Państwo nietypowego stołu warsztatowego.

Stoły do warsztatów

Stoły warsztatowe z naszej oferty mogą Państwo dowolnie personalizować nie tylko pod względem funkcjonalności, ale także wyglądu. Posiadamy szeroką ofertę kolorystyczną. W naszej bazie kolorów znajdują się kolory standardowe dostępne od ręki, jak i kolory standardowe dostępne na zamówienie. Wśród nich są przede wszystkim odcienie szarości, czerwieni czy niebieskiego. Proponujemy Państwu również stoły warsztatowe w rzadziej wybieranych kolorach, takich jak żółty oraz zielony. Jeśli interesują Państwa inne odcienie, zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Państwa stół warsztatowy w dowolnym kolorze z palety RAL na zamówienie.

Stoły warsztatowe na zamówienie

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych w Log-system stołów warsztatowych.