Oferta

Wagi hakowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego WAGI HAKOWE


Waga hakowa 402

Waga hakowa 402

  • Max.do 100t
  • Od 0,1kg

KPZ 402, elektroniczna waga hakowa. Wyświetlacz elektroniczny: najnowocześniejsza elektronika sterowana mikroprocesorem funkcjonująca w trudnych przemysłowych warunkach. Obsługa za naciśnięciem guzika. Czerwone cyfry LED umożliwiają dobry odczyt. Mniej niż 0,1% vdE dokładności. Tarowanie za naciśnięciem guzika lub, opcjonalnie: mini- nadajnik na podczerwień, 100% tarowania. Wskaźnik brutto-/netto.

Bezpieczeństwo: Dwukrotny udźwig/ sześciokrotne obciążenie niszczące. Zasilanie niezależne od sieci przez akumulator powtórnego naładowania. Czas czuwania ok. 150 Stunden. Kontrola naładowania akumulatora- przez sygnał optyczny. Ładowanie przez noc. Urządzenie ładujące zawarte w cenie produktu.

Opcja: akumulator na wymianę. Zalecana temp. otoczenia: -10 do +40°C.

Karta techniczna - waga hakowa 402


Waga hakowa 404E

Waga hakowa 404E

  • Nośność do max. 5t
  • Podziałka od 0,5kg
  • do legalizacji

Lekka, a mimo to solidna elektryczna waga dźwigowa w obudowie aluminiowej z wewnętrzną baterią, do zastosowania w przemyśle,do legalizacji, uchwyt i hak z zamknięciem gwarancyjnym oraz pilot na podczerwień w standardzie, 5 cyfr o wysokości 25,4mm, 7 segmentowy wyświetlacz LED.

Funkcje: przełączanie Brutto/Netto, 100% tarowania,ustawianie zera,10-krotne zwiększenie rozdzielczości,możliwość ustawienia z menu wartości zadanej.Czas pracy ok.120h,ładowarka zawarta w cenie,dokładność:<0,1% vdE , temperatura otoczenia:-10 do +40°C, podwójny udźwig, 6-krotne obciążenie niszczące.

Waga dźwigowa posiada dopuszczenie do legalizacji klasa III , CE i RoHs-Konform.

Karta techniczna - waga hakowa 404E