Oferta

Regały wspornikowe na dłużyce

Regały metalowe na dłużyce lub strukturalne na zwisach zostały zaprojektowane do składowania długich elementów. Zarówno wersja ciężka jak i lekka systemu umożliwia umieszczenie ramion jedno lub dwustronnie na strukturze nośnej, która jest jednostką całkowicie niezależną.


Regały wspornikowe na dłużyce

Regały wspornikowe na dłużyce

Niezwykle prosty i odporny system zaprojektowany do składowania elementów długich: prętów, profili, rur, drewna budowlanego itd. W zależności od wysokości i wagi może być stosowana wersja lekka systemu, średnia lub ciężka.

ZALETY

  • System idealny do składowania belek, profili, rur, drewna budowlanego itd;
  • Możliwość dostosowania wysokości do różnych ładunków.
  • Regały wspornikowe projektowane są tak, by stanowić proste a zarazem bezpieczne rozwiązanie składowania.

ELEMENTY SKŁADOWE

W celu zaspokojenia wszelkich potrzeb rynkowych proponujemy grupę trzech podstawowych systemów regałów wspornikowych: lekki, średni i ciężki. Wybór najbardziej właściwego systemu zależy od charakterystyki składowanego produktu, a w szczególności od jego wagi, rozmiarów i wysokości.

Usztywnienia

Regały wspornikowe są wzmocnione przy pomocy zespołu usztywnień ukośnych, zwiększających stabilność wzdłużną.

Ramiona

- elementy poziome systemu podtrzymującego ładunek
- każde ramię ma określoną wytrzymałość, w zależności od modelu i głębokości.

Podstawy

Dostępne są dwa rodzaje podstaw regałów:
- typ Gondola z dwoma ramionami, po jednym z każdej strony słupa mocującego
- typ Ścienny z pojedynczym ramieniem.

Do składowania szpul proponujemy system każdorazowo dostosowany do typu towaru.

  • Regały szpulowe zostały zaprojektowane dla potrzeb łatwego i bezpiecznego magazynowania szpul.

 

Zobacz promocje

Regały magazynowe wspornikowe


Regał magazynowy wspornikowy powinien być dobrany przede wszystkim do materiałów, jakie będą na nim składowane. Pod uwagę należy wziąć wymiary danego towaru, czyli jego szerokość, wysokość i długość oraz jego wagę. Pozwoli to na dobranie regału o wymaganej nośności, a także odpowiednim rozstawie dłużyc. Dzięki temu gotowy regał pozwoli na bezpieczne przechowywanie przedmiotów. Co więcej, odpowiednio dobrany regał wspornikowy to również gwarancja wygody użytkowania. Oczywiście regał wspornikowy musi być też dopasowany wymiarami do dostępnej powierzchni, czy to na magazynie, czy na zewnątrz.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w doborze regału magazynowego wspornikowego, zapraszamy do kontaktu. Po poznaniu parametrów składowanych przez Państwa towarów i specyfiki oraz rozmiarów dostępnej powierzchni, z pewnością będziemy w stanie dobrać dla Państwa najlepsze rozwiązanie.

Zastosowanie regałów na dłużyce

Regały na dłużyce wykorzystywane są do przechowywania długich, a często także ciężkich elementów, których nie sposób ułożyć na przykład na regałach półkowych. Swoje zastosowanie znajdują więc między innymi w firmach zajmujących się przemysłem metalurgicznym. Regały te sprawdzają się doskonale do składowania rur, płyt czy prętów. Polecane są również do tartaków, gdzie przechowywane są deski o dużych gabarytach.

Regały na dłużyce mogą być używane zarówno w pomieszczeniach, takich jak magazyny czy hale, jak i na zewnątrz. Istnieje możliwość wyposażenia regału w specjalny daszek, który ochroni zawartość przed deszczem, śniegiem czy zbyt dużym nasłonecznieniem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regałów magazynowych wspornikowych na dłużyce.