Oferta

Regały magazynowe

Optymalne wykorzystanie przestrzeni to dziś klucz do tego, by sprawnie zarządzać firmą i zapewnić sobie maksymalną wydajność. Dobre rozplanowanie magazynu oraz zagwarantowanie szybkiego i łatwego dostępu możliwe jest dzięki skorzystaniu z systemu dopasowanych regałów magazynowych.

Jako że to właśnie na nich opiera się wydajność prac, wszystkie z nich muszą cechować się wysoką jakością.

Oferowane przez nas regały mogą być stosowane w dowolnym układzie i systemie, dzięki czemu bardzo łatwo dopasować je do własnych potrzeb i rodzajów składowanego towaru. Znajdują szerokie zastosowanie w różnych miejscach – hurtowniach, magazynach budowlanych, sklepach, warsztatach. Można je wykorzystać do magazynowania zarówno towarów o małych gabarytach, jak i ciężkich ładunków na paletach. Wybór takich regałów – wytrzymałych i stabilnych – to nie tylko optymalizacja kosztów na długie lata, ale też zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i spełnienie wyśrubowanych norm BHP. Wszystkie nasze regały projektowanie są bowiem zgodnie z normami FEM oraz amerykańskimi normami RMI, przez co spełniają standardy obowiązujące na całym świecie.

Wysokiej jakości regały magazynowe to także:

  • maksymalne wykorzystanie potencjału pomieszczenia
  • zapobieganie niszczeniu przedmiotów
  • zapewnienie lepszego dostępu do towarów
  • zwiększenie wydajności pracowników
  • możliwość zwiększenia ilości towaru w magazynie bez dodatkowych kosztów
  • uniwersalność – mogą być obsługiwane zarówno ręcznie, jak i przez wózki widłowe.


Oferowane przez nas regały magazynowe dobierane są zawsze z myślą o kliencie, a ich rodzaj oraz budowa (na przykład nośność półek) dobierana jest indywidualnie, zgodnie z rodzajem składowanego towaru oraz specyfiką pomieszczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jak i do kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie. W ofercie mamy również regały używane.


Regały metalowe

Regały metalowe to jeden z rodzajów regałów magazynowych. Wykonane są one w całości z metalu. Oferowane przez nas regały charakteryzują się wysoką trwałością. Są odporne na korozje, dzięki czemu przetrwają w dobrym stanie przez długi czas. W zależności od modelu posiadają one odmienną nośność. Półki oferowanych przez nas regałów metalowych wytrzymają obciążenie od kilkudziesięciu do nawet kilkuset kilogramów. Wspomniane półki różnią się od siebie grubością. Regały tego typu są wykonane z niezwykłą dbałością o detale, specjalnie zaprojektowane w taki sposób, by można było na nich przechowywać towary o dużym ciężarze. Nasza oferta jest różnorodna, gdyż zależy nam na tym, by każdy z naszych Klientów znalazł produkt doskonale spełniający jego oczekiwania i potrzeby. Mają bardzo solidną konstrukcję, co sprawia, że będą Państwu służyły przez wiele lat. Warto też zaznaczyć, że dzięki nim można optymalnie i niezwykle funkcjonalnie zaaranżować przestrzeń magazynu. Jeśli więc szukają Państwo wyjątkowo trwałych oraz praktycznych regałów metalowych do magazynu, zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą.

Gdzie najlepiej sprawdzają się regały metalowe?

Regały metalowe sprawdzają się przede wszystkim w magazynach, w których przechowywane są ciężkie towary, na przykład części samochodowe. Wykorzystywane są także do magazynowania lżejszych przedmiotów, między innymi produktów spożywczych. Jednym z rodzajów regałów metalowych są regały na opony.
Ich duża trwałość i nośność sprawia, że są wybierane przez wielu naszych Klientów do różnorodnych magazynów i składów towarów. Mogą wytrzymać bardzo duże obciążenie, wynoszące nawet 500 kg. Świetnie nadają się więc nie tylko do przechowywania wspomnianych wcześniej opon, ale też narzędzi, maszyn i urządzeń. Regały metalowe są też niezwykle stabilne i odporne na uszkodzenia różnego rodzaju. Regały te charakteryzują się wysoką odpornością na specyficzne, często trudne warunki panujące w magazynach. Mowa tu przede wszystkim o bardzo wysokich bądź niskich temperaturach, a także zwiększonej wilgotności.

Jak dobrać regał magazynowy?

Regały powinny być dobrane przede wszystkim do towarów, które będziemy na nich składować. Chodzi tutaj zarówno o ich ciężar, jak i wielkość. Pozwoli to na bezpieczne i wygodne przechowywanie przedmiotów. Kolejnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, wybierając regał magazynowy, jest ilość miejsca na magazynie. Warto wcześniej dokładnie zmierzyć dostępną powierzchnię i zastanowić się, jak najlepiej ją wykorzystać.

W Log-system chętnie doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniego regału do magazynu. Pomożemy dobrać zarówno jego rodzaj, jak i wymiary. Dzięki temu zyskają Państwo pewność, że wybrany regał magazynowy spełni swoje zadanie, a przy tym idealnie wpasuje się w wolne miejsce, na przykład na hali. Jeśli więc zastanawiają się Państwo, jaki regał wybrać, zapraszamy do kontaktu.

Regały wspornikowe na dłużyce