Oferta

Regały magazynowe

Optymalne wykorzystanie przestrzeni to dziś klucz do tego, by sprawnie zarządzać firmą i zapewnić sobie maksymalną wydajność. Dobre rozplanowanie magazynu oraz zagwarantowanie szybkiego i łatwego dostępu możliwe jest dzięki skorzystaniu z systemu dopasowanych regałów magazynowych.

Jako że to właśnie na nich opiera się wydajność prac, wszystkie z nich muszą cechować się wysoką jakością.

Regały magazynowe mogą być stosowane w dowolnym układzie i systemie, dzięki czemu bardzo łatwo dopasować je do własnych potrzeb i rodzajów składowanego towaru. Znajdują szerokie zastosowanie w różnych miejscach – hurtowniach, magazynach budowlanych, sklepach, warsztatach. Można je wykorzystać do magazynowania zarówno towarów o małych gabarytach, jak i ciężkich ładunków na paletach. Wybór takich regałów – wytrzymałych i stabilnych – to nie tylko optymalizacja kosztów na długie lata, ale też zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i spełnienie wyśrubowanych norm BHP. Wszystkie nasze regały projektowanie są bowiem zgodnie z normami FEM oraz amerykańskimi normami RMI, przez co spełniają standardy obowiązujące na całym świecie.

Wysokiej jakości regały magazynowe to także:

  • maksymalne wykorzystanie potencjału pomieszczenia
  • zapobieganie niszczeniu przedmiotów
  • zapewnienie lepszego dostępu do towarów
  • zwiększenie wydajności pracowników
  • możliwość zwiększenia ilości towaru w magazynie bez dodatkowych kosztów
  • uniwersalność – mogą być obsługiwane zarówno ręcznie, jak i przez wózki widłowe.


Oferowane przez nas regały magazynowe dobierane są zawsze z myślą o kliencie, a ich rodzaj oraz budowa (na przykład nośność półek) dobierana jest indywidualnie, zgodnie z rodzajem składowanego towaru oraz specyfiką pomieszczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jak i do kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie. W ofercie mamy również regały używane.