Oferta

Antresole magazynowe

Oferujemy antresole magazynowe, które doskonale sprawdzają się w magazynach wysokich. Dzięki nim można niemal całkowicie wykorzystać powierzchnię, aż do pełnej wysokości obiektu. Oferowane przez nas antresole i podesty przemysłowe to nowoczesne i funkcjonalne systemy składające się z piętrowych regałów półkowych. Dzięki szerokiej gamie tych regałów można optymalnie dopasować antresolę magazynową do wymiarów, rodzaju oraz ciężaru składowanego towaru.

Oferowane przez nas pomosty i antresole przemysłowe zwiększają pierwotnie dostępną przestrzeń magazynową. Ponadto są niezwykle szybkie oraz łatwe w montażu. Oferujemy do nich szeroki wybór akcesoriów, rodzajów pokrycia i systemów konstrukcyjnych, co pozwala odpowiednio dostosować je do potrzeb konkretnego Klienta. Jeśli więc są Państwo zainteresowani naszą ofertą antresol magazynowych, zapraszamy do kontaktu z firmą. W wysokich magazynach świetnie sprawdzą się również nasze regały wysokiego składowania.

Rozwiązania dopasowane do potrzeb

W ofercie mamy różne typy podłóg do podestów magazynowych. Nasi specjaliści fachowo doradzą Państwu najlepsze rozwiązanie, dopasowane do nośności i warunków pracy. Do wyboru są podłogi z płyty wiórowej, podłogi metalowe, a także podłogi z płyty wiórowej z blachą ocynkowaną. Nasze antresole magazynowe dostępne są w różnych kolorach. Ponadto szeroka gama dodatkowych akcesoriów pozwala uzyskać niestandardowe instalacje.

Firmy zainteresowane naszymi podestami przemysłowymi zapraszamy do nawiązania z nami współpracy. Gwarantujemy wysoką jakość i konkurencyjne ceny.


Antresole magazynowe

Antresole magazynowe

Zainstalowanie pomostu jest idealnym rozwiązaniem mającym na celu pełne zagospodarowanie powierzchni obiektów, jako że wysokość budynku może tu być w pełni wykorzystana, co zmniejsza koszt inwestycji w teren.

ZALETY

  • Pomosty jak i antresole przemysłowe pomnażają pierwotnie dostępną powierzchnię magazynową;
  • Ich montaż jest łatwy i szybki;
  • Można je dostosować do specyficznych wymogów klienta dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów, rodzajów pokrycia, systemów konstrukcyjnych, itd.

PODŁOGI PODESTÓW

Podłoga z płyty wiórowej

Składa się z płyt wiórowych łączonych naprzemiennie co pozwala uzyskać stabilną podłogę. Alternatywę stanowi podłoga drewniana ognioodporna z włóknami o dużej gęstości.

Podłoga z płyty wiórowej 38MA-ML

Stanowi ją płyta wiórowa o grubości 38 mm wykończona od góry szorstką melaminą przeciwpoślizgową, bardzo wytrzymałą na ścieranie. Dolna strona pokryta jest białą melaminą przyjemną dla środowiska pracy.

Podłoga z płyty wiórowej z blachą ocynkowaną

Instalowana jest ona, kiedy na powierzchni będą używane ciężkie wózki lub wózki widłowe do palet i konieczne jest zwiększenie wytrzymałości drewna.

Podłoga metalowa

Podłoga metalowa cechuje się wysoką wytrzymałością i występuje w postaci szeregu paneli żłobkowanych lub perforowanych, w zależności od wymogów w zakresie wentylacji i systemów przeciwpożarowych.

Instalacja pomostów i antresoli umożliwia lepsze wykorzystanie powierzchni magazynu, ponieważ maksymalne wykorzystanie budynku w pionie zmniejsza wydatki na rozbudowę całego budynku. Pomosty są systemem nadającym się do całkowitego demontażu, tak, że wszystkie elementy mogą byc ponownie wykorzystane przy łatwej zmianie ich położenia lub rozmiaru.

  • Podwojenie / potrojenie powierzchni magazynowej;
  • Szybki, łatwy i czysty montaż
  • Możliwość dostosowania pomostów i antresoli do indywidualnych potrzeb każdego klienta dzięki dużej różnorodności rozmiarów, rodzajów pięter i metod konstrukcji.