Oferta

Wózki magazynowe widłowe

Wózki widłowe są urządzeniami niezbędnymi do sprawnego funkcjonowania praktycznie każdego, większego magazynu.

W naszej ofercie znajdą Państwo wózki widłowe dwóch światowych liderów, firm: HC Lift oraz Hyundai. Proponowane przez nas urządzenia posiadają udźwig w zakresie od 1.5 tony aż do 10 ton, co umożliwia nam dopasowanie maszyny do Państwa konkretnych, indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz o kontakt w przypadku wątpliowości - z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania oraz postaramy się dobrać urządzenia idealnie spełniające Państwa potrzeby.


Rodzaje wózków widłowych

W Log-system mogą kupić Państwo trzy rodzaje wózków magazynowych. Pierwszy z nich to wózki widłowe z silnikami benzynowymi lub LPG. Na rynku występują różne konfiguracje wózków spalinowych. Mogą być one zasilane jedynie benzyną, benzyną oraz gazem lub samym gazem. Wózki widłowe benzynowe stosowane są przede wszystkim do prac na dużych odległościach. Z kolei modele napędzane gazem w butlach sprawdzają się wszędzie tam, gdzie odbywają się wyjątkowo intensywne prace. W przypadku skończenia się gazu w butli wystarczy ją wymienić, aby móc kontynuować działanie.

Kolejny rodzaj wózków widłowych to wózki z silnikiem Diesel. Charakteryzują się one dużą mocą i wysokim momentem obrotowym. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w przypadku prac zewnętrznych oraz prac w niekorzystnych warunkach. Co więcej, najczęściej są to wózki o dużym udźwigu. Z powodzeniem mogą być więc wybierane do magazynów, w których na co dzień pracuje się z ciężkimi towarami.

Ostatni już rodzaj wózków widłowych to wózki z silnikiem elektrycznym. Są one ekologicznym i ekonomicznym wyborem. Koszt naładowania wózka jest bowiem niższy niż zakupu paliwa. Co więcej, wózki elektryczne cechują się dużą dynamiką jazdy. Są również wytrzymałe. Nie odbiegają więc znacznie od poprzedników napędzanych silnikami spalinowymi. Należy jednak pamiętać, że wózki widłowe z silnikiem elektrycznym wymagają regularnego ładowania, podczas którego korzystanie z nich jest niemożliwe. Czas ładowania zależy od modelu wózka. Najczęściej wynosi on od 8 do nawet 12 godzin. Na szczęście coraz częściej kupić można wózki z szybkim ładowaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wózków widłowych!