Oferta

Wózki podnośnikowe

Wózki podnośnikowe to doskonałe połączenie dużej siły udźwigu i niezwykłej zwinności. Właśnie dzięki tym cechom idealnie nadają się do zagęszczonych przestrzeni magazynowych, gdzie dostęp do regałów jest dość utrudniony.

Ich prosta obsługa, uniwersalność, niska cena oraz tania eksploatacja sprawiają, że wózki unoszące z dyszlem znajdują swoje zastosowanie w większości magazynów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku pytań prosimy o kontakt - z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.


Zastosowanie wózków podnośnikowych

Wózki podnośnikowe są wykorzystywane przede wszystkim na magazynach i halach produkcyjnych. Pozwalają na przewiezienie danych materiałów czy towarów w łatwy i szybki sposób. Wózki podnośnikowe cechują się bardzo dużą zwrotnością, dzięki czemu operowanie nimi, nawet na niewielkich powierzchniach, nie sprawia większych trudności. Z ich pomocą można dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca, w których nie sprawdzą się na przykład wózki platformowe. Wózki podnośnikowe wykorzystywane są także w dużych sklepach czy marketach. Dzięki nim transport towaru z magazynu na półki jest znacznie sprawniejszy.


Rodzaje wózków podnośnikowych

W ofercie posiadamy dwa rodzaje wózków podnośnikowych. Pierwszym z nich są wózki podnośnikowe elektryczne. Są one wyposażone w elektryczny napęd jezdny oraz elektryczny podnośnik wideł. Dzięki temu operator wózka nie musi używać siły mięśni do transportu czy podnoszenia towarów. Wystarczy, że przyciśnie on odpowiedni przycisk. Obsługa maszyny jest prosta, z pewnością więc nie będzie sprawiać problemu pracownikom. Wózki podnośnikowe elektryczne są jednymi z najczęściej wybieranych. Wszystko za sprawą komfortu ich użytkowania.

Drugi rodzaj wózków to wózki podnośnikowe ręczne. Do obsługi wymagają one użycia siły mięśni. Podnoszenie i opuszczanie towaru odbywa się poprzez pompowanie dźwigni. Z kolei przewożenie towaru wymaga ciągnięcia wózka za sobą lub też pchania go przed sobą. Korzystanie z wózków podnośnikowych ręcznych jest więc bardziej wymagające niż w przypadku wózków elektrycznych. Na ich korzyść przemawia z kolei gotowość do pracy przez cały czas, podczas gdy wózki napędzane elektrycznie wymagają regularnego ładowania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wózków widłowych!