Oferta

Regały na opony


Regał na opony typu LSP

Regał na opony typu LSP

System regałów przeznaczony do składowania opon o różnych średnicach.

ZALETY

  • Regulacja rozstawu poziomów składowania
  • Różne długości belek umożliwiają dobór szerokości gniazda odpowiednio do szerokości składowanych opon
  • Każdy regał (wysokość, szerokość, długość) można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta, biorąc pod uwagę zróżnicowanie asortymentu opon, oraz dostępną powierzchnię magazynową.
  • Możliwość wykonania instalacji regałowej piętrowej, jako konstrukcja pomostowa.


Zastosowanie regałów na opony

Regały na opony najczęściej wykorzystywane są przez warsztaty samochodowe i zakłady wulkanizacyjne. Doskonale sprawdzają się do składowania większej liczby opon. Można nimi zagospodarować oddzielne pomieszczenie, tworząc uporządkowaną i bezpieczną przestrzeń do przechowywania. Regały na opony znajdują swoje zastosowanie również w salonach samochodowych. Pozwalają na wygodne składowanie opon, a przy okazji ich właściwą prezentację przy klientach. Tego typu regały wybierane są też do sklepów z częściami motoryzacyjnymi. Co więcej, regały na opony kupują także klienci indywidualni do przydomowych garaży. Dzięki temu mogą przechowywać dodatkowe komplety opon w bezpieczny sposób, bez narażania ich na ewentualne uszkodzenia.

Regały na opony występują w dwóch wersjach – stacjonarnej oraz mobilnej. Stacjonarne regały są przeznaczone do ustawienia w wybranym miejscu, bez możliwości ich łatwego przemieszczania w trakcie pracy. Dla większej stabilności można przytwierdzić je do podłoża. Z kolei mobilne regały na opony są wyposażone w kółka, które umożliwiają swobodne przemieszczanie. Sprawdzą się szczególnie w miejscach o dużej powierzchni, gdzie samodzielne przenoszenie opon mogłoby być problematyczne.

Regały na opony mogą być wykorzystywane do przechowywania samych opon, ale nie tylko. Z powodzeniem można umieścić na nich również felgi, jak i kompletne koła. Oczywiście przed zakupem należy dokładnie sprawdzić wymiary opon, felg czy kół, które zamierzamy umieścić na regale. Chodzi tu nie tylko o średnicę, ale także szerokość.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty regałów na opony.