Kontakt

LOG-SYSTEM s.c.

Będzieszyn 115
83-000 Pruszcz Gdański

Tel: 517 322 202 
Tel: 58 682 39 19 
Tel: 58 308 90 77 

E-mail: sekretariat@log-system.pl

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi,
w tym celu wybierz województwo

Przedstawiciele handlowi w poszczególnych województwach

Województwo pomorskie Województwo podkarpackie Województwo lubelskie Województwo podlaskie Województwo zachodniopomorskie Województwo kujawsko-pomorskie Województwo lubuskie Województwo lubuskie (II) Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo śląskie (II) Województwo śląskie (I) Województwo małopolskie Województwo świętokrzyskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo mazowieckie Województwo warmińsko-mazurskie (I) Województwo warmińsko-mazurskie (II)

Na Państwa pytania odpowiedzą specjaliści

man.gif REGAŁY PALETOWE
ANTRESOLE I POMOSTY


Arkadiusz Czechowski
telefon komórkowy Tel.kom: 501 022 203
e-mail a.czechowski@log-system.pl
man_1.gif REGAŁY PALETOWE
I WSPORNIKOWE


Jan Wawrykiewicz
telefon komórkowy Tel.kom: 501 022 775
e-mail j.wawrykiewicz@log-system.pl
man_2.gif REGAŁY PÓŁKOWE
MONTAŻ REGAŁÓW


Piotr Pawłowski
telefon komórkowy Tel.kom: 506 175 323
e-mail p.pawlowski@log-system.pl
man_3.gif REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
DOSTAWY I PŁATNOŚCI


Jacek Jabłoński
telefon komórkowy Tel.kom: 501 022 774
e-mail j.jablonski@log-system.pl

Kontakt z regionalnymi przedstawicielami handlowymi

POMORSKIE , WARMIŃSKO-MAZURSKIE (I) , ZACHODNIOPOMORSKIE
Dariusz Brokos , Tel.: 519 189 265 ,  d.brokos@log-system.pl


KUJAWSKO-POMORSKIE , WIELKOPOLSKIE , LUBUSKIE
Piotr Persak , Tel.: 507 030 364 ,  p.persak@log-system.pl


ŁÓDZKIE , ŚLĄSKIE (I) , ŚWIĘTOKRZYSKIE , LUBELSKIE , PODKARPACKIE , MAŁOPOLSKIE , MAZOWIECKIE
Wojciech Samecki , Tel.: 519 189 264 ,  w.samecki@log-system.pl


WARMIŃSKO-MAZURSKIE (II) , PODLASKIE
Centrala - Pruszcz Gdański , Tel.: 605 198 348 ,  sekretariat@log-system.pl


DOLNOŚLĄSKIE , ŚLĄSKIE (II) , OPOLSKIE
Marek Strojny , Tel.: 501 022 880 ,  m.strojny@log-system.pl